Kodėl Tau reikalingas kostiumas?

Kodėl verta dėvėti kostiumą kasdien?

Dauguma žmonių kostiumą užsideda tik per ypatingas progas ir dažnai jiems tai būna kone prievolė. Taip jau yra, kad esam pratę kostiumus vilktis tik per svarbiausius įvykius – diplomų teikimą, vestuves, laidotuves, itin svarbius susitikimus. Retam tenka kostiumą dėvėti dėl užimamų pareigų, kur privaloma formali apranga. Tačiau viskas neprivalo būti taip. Kostiumą galima dėvėti kasdien ir yra žmonių, kurie tuo mėgaujasi ir naudojasi
kostiumų suteikiamais privalumais.

Pirmas įspūdis yra itin svarbus

Žinoma, svarbiausios yra vidinės žmogaus savybės, žmogiškumas, tačiau norint galimybės užmegzti pažintį
turite sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį ir nesvarbu ar tai mergina klube, ar potencialus klientas, verslo partneris. Pirmiausia reikia, kad į jus atkreiptų dėmesį ir tai padaryti Jums padės puikiai tinkantis, Jums parinktas vyriškas kostiumas. Tuo nuolat naudojasi žmonės visada pasaulyje, tad pasinaudokite šią galimybei Jūs. Patraukite žmonių dėmesį, savo išvaizda kvieskite juos prie Jūsų prieiti ir užkalbinti, kelkite pasitikėjimą Jumis ir pats pasitikėkite savimi.

Kostiumas verčia pasitikėti savimi.

kostiumas kiekvienam vyrui vestuvinis verslo laisvalaikio

Kostiumas yra tarsi Jūsų asmeninis portretas. Galite rinktis laisvo stiliaus švarkus ar kostiumus, arba itin gerai tinkantį, prigludusį, stilingą kostiumą su tobulai parinktais aksesuarais, kurie atspindės Jūsų stiliaus pojūtį, dėmesį detalėms bei savo išvaizdai. Pasirinkdami kostiumą ir aksesuarus atitinkančius Jūsų asmenybę ar nuotaiką, aiškiai aplinkiniams parodysite, kad esate savo išvaizdos šeimininkas ir atrodote būtent taip, kaip norite Jūs.

Jausmą, kai dėvite tobulai tinkantį kostiumą, nupasakoti sunku. Yra vos keli dalykai, kurie priverčia taip jaustis. Kai išeinate pro duris į pasaulį ir jaučiate, kad esate apsivilkęs nuostabų kostiumą, atrodo, kad galite užvaldyti pasaulį, nuversti kalnus ir pasiekti mėnulį. Skamba įspūdingai, tačiau tai gali būti tiesa. Toks įkvėptas ir pasitikintis savimi vyras gali pasiekti viską, ko užsigeidžia.

Kiekvienas turi savo priežasčių dėl ko nešioja kostiumus. Savo priežastis siūlome atrasti ir Jums. Yra žmonių, kurie sako, kad kostiumas juos varžo, verčia įsitempti ar tiesiog nemėgsta formalios aprangos. Tikrai taip, yra tokių žmonių. Bet daugelis jų niekada nėra užsivilkę būtent jiems pritaikyto vyriško kostiumo. Tvirtai tikime, kad kiekvienas vyras privalo bent kartą įsigyti gerą, kokybišką kostiumą ir leisti sau pasijusti pasaulio valdovu.

Įvertinkite mūsų turimą kolekciją ir kreipkitės visais iškilusiais klausimais.

 

NEWMEN komanda.