Proginiai kostiumai

Proginis kostiumas Rodrigo

Verslo kostiumai

Verslo klasės kostiumas Vito R2

Laisvalaikio švarkai

Ryškus švarkas Borys 3 oranžinis

Vyriškas kostiumas

Vyriškas kostiumas – elegancijos ir stiliaus derinys, tačiau priimtinas tikrai ne kiekvienam. Nors yra vyrų, kurie vengia šio apdaro, tačiau kiekvieno jų gyvenime ateina ta diena, kai nori nenori, bet kostiumą reikia užsivilkti. Tai, dažniausiai, būna per kažkokias didesnes šventes, pavyzdžiui, artimo žmogaus gimtadienį, jubiliejų, brangių draugų ar net paties vestuves, vaikų krikštynas. Būtent šiomis svarbiomis akimirkomis norisi atrodyti elegantiškai ir madingai, būti pasipuošusiam. Tačiau, kaip išsirinkti kostiumą iš tokios didelės pasiūlos?

Vyriškų kostiumų tipai

Tikriausiai rinkdamiesi kostiumą pastebėjote, kad skiriasi ne tik jų stiliai, spalvos, bet ir tipai. Kalbant apie kostiumą, atkreiptinas dėmesys, kad akcentuojamos ne abi jo dalys, o labiau viršutinė – švarkas. Būtent švarkas, dažniausiai, ir būna kostiumo tipą lemiantis akcentas. Vieni vyriški kostiumai skirti apsivilkti į vienas šventes, o kiti į kitas. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, kokį vyrišką kostiumą vilkėti jums ypatingą dieną, pateikiame net keletą tipų ir patarimų, kur jie dėvimi.

Dvieilis vyriškas kostiumas

kasdieninis laisvalaikio vyriškas kostiumas švarkas apranga

Dvieilis vyriškas kostiumas (angl. double-breasted suit) turi du atvartus, kurie užsegti sudaro tobulą derinį. Šio tipo švarkai yra sutinkami rečiau nei vienaeiliai, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jie nemadingi. Anaiptol, dvieiliai švarkai atrodo subtiliai, stilingai ir tikrai atkreipia aplinkinių dėmesį. Šio švarko modelis turi dvi eiles sagų, kurių būna 6 arba 4. Dar kitaip dvieilis švarkas yra žinomas kaip itališko stiliaus kostiumas, kuris tinka aukštiems ir liekniems vyrams. Specialistai teigia, kad dvieilis vyriškas švarkas atrodo dailiai tik tada, kai yra užsegtas, nes yra taip pasiūtas, kad paprasčiausiai atsegti jo atlapai atrodo negražiai. Bet tikrai nereikia pergyventi, nes jeigu norite išsiskirti iš minios – šis vyriškas kostiumas būtent jums. Kur dėvimas dvieilis vyriškas švarkas? Dvieilis švarkas labiau konservatyvesnis, tvarkingo siuvimo, todėl šį modelį dėvėkite išeidami į miestą su draugais pasilinksminti, vesdami kažkokią šventę ar renginį.

Vyriškas kostiumas vakarienei

Vyriškas kostiumas vakarienei (angl. dinner suit) – kitaip šis modelis yra vadinamas kostiumu, kurį sudaro kelnės ir 1 sagos švarkas. Įprastai vyriškas kostiumas vakarienei yra juodos arba tamsiai mėlynos spalvos, tai tradicinis išeiginis apdaras, tinkamas ir ploniems, ir vidutinio sudėjimo vyrams. Kur dėvimas vyriškas kostiumas vakarienei? Be jokios abejonės, tai modernus, stilingas ir unikalus variantas, tinkamas užsidėti per pirmą pasimatymą, vakarieniaujant su mylimąja ar per vakarėlį. Turėkite omenyje, kad šio kostiumo stilius tikrai negriežtas, todėl jeigu planuojate turėti svarbų verslo susitikimą, geriau vyriško kostiumo vakarienei nesidėkite, o pasirinkite kitą, skirtą verslo susitikimams.

Verslo kostiumas

Vyriškas kostiumas tinkamas užsidėti per svarbius verslo susitikimus, formalioje aplinkoje – būtent toks tas verslo kostiumas (angl. business suit). Kostiumas, skirtas verslininkams, yra griežto ir formalaus kirpimo, aštrių linijų, gali būti nebūtinai vienos spalvos, bet ir dryžuotas, puoštas langelių raštu. Palyginti su kasdieniu kostiumu (angl. lounge suit), kurį netrukus aptarsime, šis vyriškas kostiumas yra konservatyvesnis ir formalesnis, juodas ar tamsiai mėlynos spalvos. Kur dėvimas verslo kostiumas? Jau pats pavadinimas pasako, kad vyrai, dėvintys verslo kostiumą, dažniausiai, eina į svarbų verslo susitikimą, derina kažkokius sandorius. Įprastai tai gali būti advokatai, teisininkai, verslininkai. Tad, jeigu esate vienas iš jų – šio tipo vyriškas kostiumas yra privalomas jūsų spintoje.

Kasdienis kostiumas

Kasdienis kostiumas (angl. lounge suit) yra formalus vyriškas apdaras, tinkamas kasdienai. Jis yra patogus, stilingas, netrukdo kasdieniam darbui. Dažniausiai dėvimas su liemene, bet taip pat puikiai atrodo ir be jos. Kasdienis kostiumas yra netamsus, anaiptol jam būdingos šviesios spalvos, tokios kaip pilka ar ruda. Kur dėvimas kasdienis kostiumas? Jis yra pusiau formalus, tačiau tuo pačiu ir atrodantis lengvai bei madingai, todėl tinkamas įvairiuose darbo pobūviuose, vakarienėse su draugais ar antra puse, taip pat puikiai atrodo ir darbe, kuriame nereikalaujama labai griežto ir formalaus įvaizdžio. Tai kasdienis kostiumas, todėl jis tinkamas visur, kur keliaujama kiekvieną dieną.

Jeigu atsidūrėte aklavietėje ir nežinote, koks, vis dėlto, jūsų šventei vyriškas kostiumas yra tinkamiausias, susisiekite su mūsų komanda.

Mes visada pasirengę padėti, pakonsultuoti ir rasti jums optimaliausią variantą.