Vyriški proginiai kostiumai

Frakas Carlo 3

Kostiumai – tai prabangą, stilių ir eleganciją simbolizuojantys drabužiai, kurie turi būti kiekvieno vyro spintoje. Vyriški kostiumai yra gaminami įvairių modelių ir spalvų, todėl kartais pasirinkti tą vienintelį gali būti sudėtinga, tačiau įveikiama užduotis. Vienas svarbiausių vyriškų kostiumų – šventinis arba kitaip proginis kostiumas, kuris tinkamas dėvėti tam tikromis gyvenimo akimirkomis, pavyzdžiui, per vestuves, jubiliejų, svarbų įmonės vakarėlį ir kitomis progomis.

Vyriškas proginis kostiumas – kaip išsirinkti?

Vyriškų proginių kostiumų gali būti pačių įvairiausių, jie vieni nuo kitų skiriasi kirpimu, spalvomis, medžiagomis, galime pasiūlyti klasikinius proginius kostiumus, taip pat frakus ir net smokingus. Prie kostiumų derinkite įvairius aksesuarus ir sužibėkite vakarėlyje ar kitoje svarbioje šventėje. Mūsų internetinėje svetainėje rasite išties įvairių kostiumų ir tinkamų aksesuarų prie jų. Tad, kuo vyriški kostiumai vieni nuo kitų skiriasi ir kaip pasirinkti tą vienintelį?

Smokingai

smokingas juodas kostiumas

Smokingai yra labai iškilmingi, tai vakariniai švarkai su atlasinėmis apykaklėmis, o šalia priderintos neišsiskiriančio modelio kelnės. Prie smokingo tinka įvairūs aksesuarai, pavyzdžiui, juodas storas diržas ir juoda peteliškė.

Tikriausiai gali kilti klausimas, kuo gi smokingai skiriasi nuo įprastų kostiumų. Pirmasis fizinis skirtumas tarp kostiumo ir smokingo yra satino buvimas. Tradiciškai smokingai yra su satininėmis atlasinėmis apykaklėmis, sagomis ir turi kišenių apdailą. Klasikiniai kostiumai su satinu dažniausiai neturi nieko bendro, tad tai vienas pagrindinių skirtumų tarp jų ir smokingų.

Smokingai labai dažnai pasirenkami dėvėti per išleistuves (mokyklos ar universiteto), taip pat per vestuves. Jie skleidžia visai kitokią žinutę nei kostiumai. Vieni žmonės kiekvieną dieną mėgsta vilkėti džinsus ir palaidines, kiti dėl darbo arba norėdami atrodyti stilingai bei pasitikinčiai savimi renkasi užsivilkti kostiumą. O smokingų dėvėjimas yra retas dalykas, todėl jį užsivilkus galima nešti svarbią ir reikšmingą žinią, kad būtent šiandien yra ypatinga gyvenime proga pasipuošti.

Žinoma, kiekviena taisyklė turi savo išimtis. Mados pasaulis plečiasi, todėl gali kisti ir tam tikri standartai. Jeigu renkatės sau tinkantį vyrišką proginį drabužį ir nežinote kaip jį atskirti – rinkdamiesi konsultuokitės su tai išmanančiais žmonėmis.

Frakai

Frakas Carlo 3

Frako su jokiu kostiumu ar smokingu supainioti neįmanoma. Tai ypatingas drabužis, kuris dėvimas per iškilmingas šventes, pavyzdžiui, vestuves, įmonės atidarymo vakarėlius, operos, operetės ar teatro premjeros metu, per apdovanojimų ceremonijas. Frakai pabrėžia vyriškumą, yra griežto silueto, todėl jie neša išties svarbią žinią. Labai dažnai dėvinčius frakus galima pamatyti operos solistus, muzikantus ir dirigentus, jeigu atkreiptumėte dėmesį, tai jie būna pasipuošę šiuo iškilmingu drabužiu ne tik premjerų, bet ir įprastų vaidinimų ar koncertų metu.

Frakas turi kelis svarbius išsiskiriančius elementus, dėl kurių jų negalima supainioti su niekuo kitu. Pirmiausia, tai frakai gali būti tik juodos spalvos, jie turi atlasinius arba šilkinius atlapus, o jų sagos yra aptrauktos lygiai tokia pačia medžiaga. Atkreipkite dėmesį, kad frakas yra pailgintas nugarinėje dalyje, turi suapvalintus skvernus, o šios detalės verčia pasitempti. Kalbant apie kelnes, tai prie frako yra derinamos kelnės, kurios turi dvi šilkines juosteles, o šios juostelės eina per šoninę siūlę. Bendras derinys atrodo labai subtiliai ir elegantiškai, todėl norėdami išsiskirti iš minios tikrai drąsiai rinkitės šį proginių drabužių derinį.

Klasikiniai proginiai kostiumai

Įprastai kostiumai savyje neturi satino, tačiau turi plastikines sagas arba sagas, kurios aptrauktos tuo pačiu audiniu iš kurio yra pagamintas kostiumas. Nesijaudinkite, tai kostiumų nepadaro mažiau šventiniais, tiesiog kinta jų kaina palyginti su kitais proginiais drabužiais. Klasikiniai proginiai kostiumai yra labai įvairūs, tikrai galima pasirinkti iš plataus medžiagų ir spalvų asortimento. Jeigu norite išsiskirti iš minios – rinkitės languotą mėlyną, žalią ar raudoną kostiumą. Kelnės su švarku nebūtinai turi būti pagamintos iš tos pačios medžiagos, būti tų pačių spalvų, tačiau jeigu norite klasikos, tai juodas ir baltas kostiumai bus tai, ką verta išsirinkti.

Tikimės, kad newmen.lt plačiame vyriškų kostiumų asortimente rasite tai, ko ieškote. Kurkime darnų, vientisą ir įdomų drabužių derinį kartu, kad jūs galėtumėte atrodyti nepriekaištingai bet kuriame vakarėlyje.

Išsirinkite jums tinkantį ir patinkantį kostiumą mūsų internetinėje svetainėje, o jeigu sunku tai padaryti pačiam – kreipkitės į mūsų specialistus nurodytais kontaktais. Mes visada pasirengę patarti ir padėti, kad jūs rastumėte tai, ko ieškote ir būtumėte patenkintas bei atrodytumėte stilingai jums svarbią akimirką.